Podzimní prázdniny vlčat a světlušek

V termínu 26. 10. – 30. 10. 2022 se naše vlčata a světlušky vydají na podzimní prázdniny do Terezína. Tématem celých prázdnin bude pátrání po hrdinech v české historii a poznávání okolní přírody. Čeká nás výlet podél řeky, do Litoměřic i po hradbách města Terezín zakončený v Malé pevnosti, kde nás bude čekat průvodce, který svůj výklad přizpůsobí našim dětem.

Sraz: ve středu 26. 10. 2022 v 15:30 na vlakovém nádraží v Teplicích (chodba a prostor za trafikou uvnitř nádraží)

Návrat: v neděli 30. 10. 2022 v 13:30 tamtéž

Přihlašování na akci nebo v případě neúčasti o omlouvání prosíme nejpozději do pátka 21. 10. 2022 přes formulář ZDE.

Prosíme o uhrazení poplatku za akci ve výši 900 Kč na účet č. 2000036045/2010 nejpozději do 24. 10. 2022 s poznámkou „Malé podzimky“ a se jménem dítěte, abychom platbu mohli přiřadit k přihlášce. Tato cena obsahuje dopravu, stravu od čtvrtka do neděle a vstupy. Ubytování je hrazeno z městské dotace (Teplickým rodičům: Pomozte nám k městské dotaci! – Skautské středisko Dvojka Teplice (skautiteplice.cz).

S sebou: svačinu a večeři na středu (budeme začínat společnou snídaní ve čtvrtek), oblečení na celou dobu (přes den budeme většinu času venku), pláštěnku, kroj (kdo má), skautské tričko (kdo má), skautský šátek (nejlépe už na sobě), druhý jiný než skautský šátek, oblečení na spaní, ručník, přezůvky, věci na hygienu, spacák, karimatku, zápisník, tužku, stezku nebo nováčka, baterku nebo čelovku, malý nožík, malý batoh na výlety, láhev na pití (min. 1 litr), ešus, hrníček, lžíci, drobné kapesné na osobní útratu (max. 100 Kč). Jakákoliv elektronika není potřeba.

Vše potřebné (a minimum věcí navíc) zabalte, prosím, do jednoho batohu tak, aby to vlče nebo světluška uneslo – od nádraží je to k místu ubytování nějaký ten kousek cesty. Podepsání všech věcí, nebo alespoň skautských triček (všichni mají stejná), šátků, ešusů a lžic, nám velmi pomůže s hledáním majitele v případě jejich ztráty.