Vyzvědači v Teplicích

sobota 3. 11. 2012 v podvečer

Také Tě lákají šedé stíny pouličních lamp?

Máš v sobě dost odvahy vydat se do tajuplných uliček?

Není Ti lhostejný osud Stínadel?

A co na to Mirek Dušín?

Přijď s námi zažít dobrodružství v temných uličkách!

Zveme Tě na další ročník Vyzvědačů, opět v Teplicích a opět na začátku sychravého listopadu, který je nejvíce příhodný pro plížení v mlze a mžení.

O co vlastně jde? Všichni účastníci jsou rozděleni do tří týmů a obsadí jedno ze tří území. Za časový limit je úkolem každého družstva proplížit se do cizích území a zjistit odpovědi na otázky, zároveň ale musí hlídat své území a chytat nepřátele.

Vyzvědači jsou určeni hráčům od 11 do 111 let, všem skautům z blízkého i dalekého okolí. Zájemci nechť se registrují do 2. 11. 2012 na mailu ludmila.sirkova@gmail.com. Obratem dostanete mail s podrobnějšími informacemi.

Sraz k samotné hře je v sobotu v 15:00 odpoledne v teplické skautské klubovně. Předpokládaný konec ve 20:30. Pokud k nám přijedete ze vzdálenějších končin, nabízíme možnost přespání v naší klubovně, to ale prosím dohodněte nejpozději týden předem.

S sebou si nezapomeňte baterku, 10 Kč startovné, teplé nenápadné oblečení (šálu, čepici a rukavice určitě přijdou vhod), termosku s čajem a svačinu.

Těší se na Tebe skautky z teplické dvacetDvojky

(kontakt: Kopřiva – Lída Sirková, 608 420 325)