Za usínajícím Středohořím – družinová výprava Kamzíků

V listopadu se s Kamzíky vydáme na výpravu do Českého Středohoří. Cestou se vyšplháme na Lovoš a navštívíme Opárenský hrad. Cestou vystřídáme několik dopravních prostředků včetně parníku na Labi.

Sraz: 9.11.2019 v 7:30 u klubovny v Teplicích

Konec: 10.11.2019 v 9:30 v klubovně

Cena: 200,- Kč/osoba (vybíráme v hotovosti na začátku výpravy)

Vybavení: Vybavení prosíme rozdělte klukům na dvě části.

V první klukům nechte spacák, karimatku, kroj (kdo má), věci na spaní, hygienu, náhradní oblečení, čelovka (nebo jiná baterka), přezůvky, ešus, lžíci, hrneček, malý ručník.

Druhá část vybavení zahrnuje batůžek na jednodenní výpravu včetně vody na pití (doporučujeme 1-1,5 l dle Vašeho uvážení), pláštěnky, stezky, zápisník, tužky, případně nějaké dobroty (i když jídlo na celou výpravu od sobotní dopolední svačiny bude zajištěno), nožíku, kapesníků, čepice. Klukům prosím oblékněte na výpravu teplé oblečení a ať nezapomenou na skautské šátky. Celý den se budeme venku v horách, proto, prosíme, kluky náležitě teple oblečte a dejte jim pevné, nepromokavé boty. Do batůžku pro jistotu přibalte v igelitovém sáčku náhradní ponožky.

Jakoukoliv elektroniku není třeba ani tentokrát brát, pro případný kontakt budou k dispozici vedoucí – Jindra, Polda a Eda.

O účasti nebo neúčasti nás prosím informujte ZDE v připraveném formuláři nejpozději do úterý 5.11.2019 abychom mohli v předstihu nakoupit potraviny na výpravu. Po tomto datu bude přihlášení možné pouze po individuální dohodě s vedoucími.