Září v dívčím oddíle Á la chaos

Než vyjde záříjové číslo Chaosníku, je třeba informovat o přehledu akcí na začátku školního roku. Zahajovací schůzka bude VE SKAUTSKÝCH KROJÍCH první středu, tedy 4. 9. 2013 od 15:00 do 18:00 v klubovně. Je velmi důležité, aby se nás sešlo co nejvíce, protože budeme hlasovat o dnu a hodině pravidelných schůzek. Pokud nemůžete dorazit, určitě informujte mě nebo Kory o vašich časových možnostech.

Pro mladší skautky, které přecházejí od světlušek (Salám, Anežka K. a Anička V.), platí začátek schůzky světlušek a konec skautek (během schůzky budou holky symbolicky předány do našeho oddílu).

Zahajovací výprava se uskuteční první víkend v září, 6. – 8. 9. 2013. Cesta povede na naše skautské tábořiště Labská Stráň v Českosaském švýcarsku a můžete se těšit na velké překvapení, o kterém se dozvíte v Chaosníku již za týden. Pokud již víte, že se nebudete moci zúčastnit, dejte nám prosím OLYMPUS DIGITAL CAMERAvědět.

 

Těšíme se na vás, Lída, Ještěrka a Kory

 

(a kdo bude zlobit, toho bude Sluníčko ve snech strašit svým pronikavým pohledem:-)