Zahajovací výprava světlušek 22. – 24. 9. 17

Letošní rok zahájíme již tradičně zahajovací výpravou. V pátek si promítneme fotky z tábora a zavzpomínáme tak na všechny zážitky. V sobotu se pak vydáme na výpravu po teplickém okolí s přespáním venku, abychom nevypadly z táborového zvyku. Krom toho, že na páteční večer s promítáním zveme i Tvé rodiče, budeš mít ještě jednu speciální výzvu! A to přivést s sebou príma kamarádku, která by s námi chtěla strávit nějaký čas a zjistit, jak to chodí u nás u světlušek. Neváhej oslovit spolužačky, sousedky, příbuzné…prostě všechny, kterým by se u nás mohlo líbit.

S sebou si sbal spacák, karimatku, ešus, lžíci, lahev (alespoň 1l), pláštěnku, teplé oblečení, hygienu, skautské tričko a šátek, KPZ, baterku/čelovku, pevné boty, páteční večeři a Kč (doprava a jídlo). Vše si prosím sbal do jedné krosny, aby se Ti pohodlně šlo.

Sejdeme se v pátek 22. 9. v 16:30 v klubovně a končit budeme v neděli  24. 9. ve 13:30 u hlavního nádraží (zastávka MHD).

Tvá kamarádka s námi může strávit celý víkend, v případě, že by se ale s námi ještě bála, může se odpojit po sobotním výletě v Hudcově kolem 17. hodiny odpoledne, a nebo jí zkrátka pozvi jen na páteční promítání.

Pokud se chceš výpravy zúčastnit, zapiš se prosím na nástěnce nebo dej vědět do čtvrtka prostřednictvím sms.

Kontakty:          Adéla Klírová (Šnečka)                          603 765 698             

 Martina Součková (Máta)                   605 463 274