Zahajovací výprava vlčat

O druhém zářijovém víkendu se také vlčata vydala hledat dobrodružství.

Hned v pátek, v průběhu schůzky s rodiči, si děti na zahradě zahrály pár seznamovacích her. Nejstarší družina Kamzíků se večer odpojila a vydala se přespat do přírody, kousek od Ústí nad Labem. Mladší kluci si zatím na zahradě postavili stany a přespali v nich. V sobotu se mladší vydali naproti druhé skupině. Cestou si obě skupinky zahrály spoustu zajímavých her. Poté, co jsme se setkali, vydali jsme se na vlak a jeli zpátky do Teplic. K večeři jsme si na ohni opekli buřty a šli jsme spát. Druhý den ráno jsme se vydali na Písečák, kde se děti seznámily s vlčáckou etapovou hrou, tento víkend zaměřenou na manuální zručnost. Pak jsme pouze došli do klubovny, kde na děti už čekali rodiče.

– Honza

Napsat komentář