Zahajovací výprava vlčat a táborové promítání

Podle původní předpovědi mělo být o víkendu 25°C a slunečno, ale při pohledu ven a na 3denní předpověď ČHMU jsme se rozhodli zvolit náhradní variantu programu se spaním v klubovně (obě noci). Níže najdete upravené informace oproti distribuovaným lístečkům.

Sejdeme se v pátek v 17:30 v klubovně, kde si prohlédneme fotky z letošního tábora, seznámíme se s nováčky a tím co nás čeká v letošním roce. Kromě putování a návštěvy Zubrnického skanzenu, předáme nové stezky těm, kteří staré již splnily, rozdáme nováčkovské zkoušky a odborky. Prozradíme téma oddílové hry, která nás bude provázet v prvním pololetí. V neděli skončíme v 14:00 v klubovně!

Co s sebou? Oblečení na ven a do přírody, pevné boty, láhev na pití (objem alespoň 1,5l), ešus a lžíci, jídlo na pátek, spacák (radši teplejší než lehčí). Kroj (kdo má) na předávání odborek a stupňů stezky, šátek ) každý kdo má, oddílové tričko (kdo má) a malý batoh na svačinu a věci na sobotu. Na celou akci budeme vybírat 170 Kč (vstupné, cesta, společné jídlo) v pátek při vašem příchodu.

Oproti předchozím informacím nebudou kluci potřebovat karimatky (budeme spát v klubovně na matracích).

Na promítání zveme také všechny rodiče. Předpokládáme, že včetně krátké infoschůzky k oddílové činnosti neskončí později než v 18:30. Na následující program už vyrazíme samostatně.