Závěrečná akce světlušek pro rok 2018

Slyšte, slyšte! Na vědomost se dává, že princezna z Moldavy byla unesena zlým a krvežíznivým drakem. A kdo jí zachrání? Když všichni Princové a rytíři práskli do bot? Je potřeba povolat ty nejdrsnější světlušky, které známe, Světlušky z Teplic!

Kdy: 22.6.-24.6.

Sraz: 22.6. 17:40 na autobusové zastávce vedle budovy hlavního vlakového nádraží

Rozchod: 24.6. 10:30 na autobusové zastávce naproti budově hlavního vlakového nádraží

S sebou: spacák, karimatku, hygienu, oblečení na ven, teplejší oblečení na přespání venku (pod stanem), ešus a lžíci, láhev s pitím minimálně 1,5 l, plavky a menší ručník (pro jistotu), skautské triko a šátek, baterku/čelovku, pevné pohodlné boty, 120 Kč, páteční večeři, místo v krosně na společné zásoby a dobrou náladu. To vše prosím sbalené v jedné krosně, čeká nás cca 10 km výlet!

Přihlášení na akci je možné do 21.6 na tel. +420 731 941 792 (Jahoda – Marie Volfová)