Fotografie ze zahajovací výpravy Horalů

V září se Horalové prošli napříč středohořím…

Vše začalo v Malých Žernosekách. Přes zdejší vinice jsme prošli do Opárenského údolí a podívali se na zříceninu. Dále přes Chotiměř a Velemín vstříc nejvyšší z hor středohoří, Milešovce. Tam bylo fakt pěkně. V Černčicích však s ovocnými stromy obsypanými sladkými plody začalo to pravé podzimní putování. Nacpaní jablky a hruškami, dovalili jsme se na Teplický vrch, kde jsme přespali.  Druhý den jsme pokračovali po ovocné stezce přes Bukovice, Hradiště, Lbín a Pytlíkov až do naší klubovny v Šanově.

Akce se zúčastnilo 14 Horalů, což v absolutních číslech vypadá hezky, v procentuálním vyjádření je to už horší… Lidé, choďte! na výpravy. A nyní už fotografie… (Celé album dostupné na Martinově One-Drive)

Napsat komentář