Promítání fotek z tábora a zahajovací výprava světlušek (19.9.-21.9.)

Jako každý rok i letos zahájíme Střelkovský rok Zahajovací výpravou. Ovšem než tato chvíle nastane, zavzpomínáme u promítání fotek na letošní tábor. Na toto promítání zveme krom vás, všech svělušek, také vaše rodiče a sourozence. Sraz bude v pátek 19.9. 17:00hod v klubovně, samotné promítání začne v 17:15hod.

Po promítání se rozloučíte s rodiči a výprava konečně bude moci začít! A co že nás čeká? Dvě noci v klubovně a v sobotu výlet na Zadní Telnici. S sebou budete potřebovat: páteční večeři, spacák, pyžamo, náhradní spodní prádlo a ponožky, kartáček s pastou, hřeben, přezůvky, malý batůžek, kroj (kdo nemá oddílové tričko), láhev na pití (alespoň litrovou), oblečení odpovídající podzimnímu počasí (pevné, nejlépe nepromokavé boty, teplejší mikinu, bundu, v batůžku můžeš mít schovanou i čepici), pláštěnku, zápisník s tužkou a 150Kč(jídlo, doprava). Končit budeme v neděli v 11:00hod opět v klubovně. Podmínkou účasti na akci je včasné zapsání se na oddílové nástěnce (v případě nemoci sms zprávou)! Těšíme se na vás!

Kontakty:    Adéla Klírová (Šnečka)               603 765 698

Martina Součková (Máta)            605 463 274