Sportovní víkend

Dobrý den,

O víkendu 6.10. – 7.10.2017 se uskuteční další, tentokrát sportovní výprava našeho oddílu jako příprava na jarní Závod Vlčat a Světlušek (ZVaS), kterou pořádáme společně s vlčaty.

Výpravu zahájíme v pátek přednáškou na velmi aktuální pro děti dnešní doby “Jsem on-line”, kde se holky seznámí poutavou formou s nástrahami, které na dnešní generaci dětí čekají na internetu.

V sobotu jsme se původně měli zúčastnit dalšího ročníku atletických závodů, které se ale kvůli rekonstrukci areálu v ZŠ Buzulucká nekonají, nicméně sportovní výkony naše světlušky neminou. Uspořádáme vlastní sportovní disciplíny, ve kterých půjde hlavně vyzkoušet své sportovní – a to nejen atletické – dovednosti, které budou více pasovat na přípravu letošního ročníku ZVaS. Součástí naší sportovní výpravy bude také návštěva plaveckého bazénu, po němž naší výpravu tentokrát v sobotu večer ukončíme.

Sraz: v pátek v 16:30 v klubovně

Konec: sobota 19:00 v klubovně

Cena: 250,- Kč

Sebou prosím zabalte:

večeře na pátek (jídlo na zbytek výpravy bude zajištěno), čelovka (nebo jiná baterka), spacák, karimatka, věci na spaní, rybička nebo jiný nožík, nepromokavá bunda nebo funkční pláštěnka, ideálně skautský kroj a šátek, případně skautské tričko, přezůvky (pokud nejsou trvale v klubovně), hrneček, ešus, lžíce, zápisník, tužka, stezka, kartáček na zuby s pastou, plavky (kdo si není jist přibalí i rukávky) ručník, mýdlo, malý batůžek, kapesníky, podepsanou láhev na pití (tentokrát stačí láhev alespoň 1 l), teplé a sportovní oblečení na ven, čepice, sportovní boty na ven.

Pokud by se Vaše světluška nemohla/nechtěla zúčastnit celé akce, velmi doporučujeme alespoň účast na přednášce “Jsem on-line”. V tom případě prosíme o příspěvek ve výši 50,- kč/dítě.

Účast Vaší Světlušky potvrďte do 5.6. na tel. číslo 603 192 368 (Anna Kotalová- Ančovička)

V případě problému volejte a pište vůdkyni oddílu 603 765 698 (Adéla Klírová).