Žížalí výprava do pohádkového lesa již brzy!

Kdy? V neděli 8. října, sraz na vlakovém nádraží v Teplicích v 8:00, návrat v 15:34 tamtéž

Kam? Do Hrobčic na nově vystavěnou pohádkovou stezku lesem

Pro koho? Pro Žížaly, jejich rodiče a další příbuzné

Co s sebou? Vhodné oblečení a pevnou obuv, pláštěnku, pití a svačinu na celý den (něco k opečení na ohni), 100 Kč na dopravu (platí pro šestileté a starší, cenu rozpočítáme na místě a přebytek vrátíme), vše sbaleno do batůžku na záda

Co ještě musím udělat, abych se mohl zúčastnit? Nahlásit na mail mrackova.lida@gmail.com do čtvrtka 5. 10. večer za vaši rodinu počet osob, který pojede a kolik z nich je starší 6 let (české dráhy vyžadují zakoupení lístku předem, jinak si vyhrazují právo větší skupině zamítnout přepravu). Je možné dorazit na sraz i bez nahlášení, kdo ale můžete, prosím přihlašte se. Je též možné, aby jely jen děti bez rodičů, rádi bychom ale využili tuto příležitost pro kontakt s Vámi (další výpravy v roce už budou bez rodičů)

A co nás všechno čeká? Cesta vláčkem a autobusem tam a zpět, procházka a průzkum pohádkového lesa, pár podzimních her, poznávání se navzájem a třeba také rozdělávání ohně a opékání toho, co kdo přinese:)