Střelka přijímá nové členky!

Máte ve svém okolí kamarádku, která by chtěla zažít nová dobrodružství? Poznat spoustu nových kamarádek? Zahrát si s nimi mnoho zábavných her? Je jí mezi 6-10 lety? Pak neváhejte a přiveďte ji mezi nás!

Tímto ji srdečně zveme na naši zahajovací výpravu (viz informace skrývající se pod nadpisem: Zahajovací výprava Střelky alias “Po stopách profesora Želvičky”). Zde může okusit, co se u nás dělá, zjistit, zda by se jí to líbilo a poté přijít na jednu z našich schůzek:

Želvičky (děvčata ve věku 6-8 let): středa 15:30 – 17:00 hod

Koťátka (děvčata ve věku 7-9 let):: úterý 16:30 – 18:00 hod

Včelky (děvčata ve věku 9-10 let): středa 15:30 – 17:00 hod

Nemůže se Tvá kamarádka výpravy zúčastnit? Nevadí, stačí, když ji přivedeš na jednu z našich schůzek, kde si může také ozkoušet jaké to je být světluškou J

V případě, že by měla ona, či její rodiče jakékoli dotazy, stačí když napíší/zavolají na jeden z těchto kontaktů: