Zahajovací výprava Střelky alias “Po stopách profesora Želvičky” (18.9. – 20.9. 2015)

Co se na výpravě bude a nebude dít a na co se s námi můžeš těšit?

No tak především si v pátek večer promítneme fotky z našeho tábora, abychom se podívali, jak jsme se krásně bavili a co jsme všechno zažili. Taky se ale podíváme na to, co dělali ostatní. V rámci toho si pustíme část z Horalského seriálu: Detektiv Šmoula. V sobotu potom půjdeme na celodenní výlet po okolí našeho Mohelnického tábořiště ve Fojtovicích (druhou noc tedy přespíme, v případě příznivého počasí, venku, nebude-li nám počasí přát, přespíme opět v klubovně) a v neděli ráno se vrátíme domů.

 

s sebou: spacák, karimatku, hygienu (kartáček na zuby, pastu), teplé věci na ven a na spaní, svítilnu (nejlépe čelovku), velkou láhev s pitím (alespoň 1,5 litru, starší světlušky pak alespoň 2 litry), páteční večeři, 130 Kč (jídlo, cesta), ešus, lžíci, dost místa v krosně pro společné zásoby, zápisník, tužku, střediskové/oddílové triko se šátkem, uzlovačku

sraz: v pátek 18.9. v 17:45 hod v klubovně, od 18:00 hod do 19:00 hod bude probíhat promítání táborových fotek, kterého se mohou zúčastnit i rodiče.

konec: pro světlušky z družiny Včelek a Koťátek v neděli 20.9. v 11.00 hod tamtéž

pro světlušky z družinky Želviček (světlušky přecházející z družiny Žížal a nováčky) již v sobotu 19.9. v 19.00 v klubovně

 

Chceš-li se výpravy zúčastnit, zapiš se prosím do středy 16. září na oddílové nástěnce, popřípadě napiš do čtvrtka 17. září sms zprávu na jeden z níže uvedených kontaktů! Nákup potravin bude probíhat před akcí, tudíž později přihlášené světlušky si již obstarávají jídlo na celý víkend samy!

 

KONTAKTY BĚHEM AKCE:

Kateřina Hyková (Křítek): 724 939 198

Adéla Klírová (Šnečka): 603 765 698